Dla klientów z Białegostoku darmowa dostawa w godzinach 16.00-21.00!

Numer telefonu 794 094 800 sklep@e-pazur.com
Sklep zoologiczny e-Pazur
Poprzednio oglądane
Paka Zwierzaka Karma Sucha Seven`th Heaven Jagnięcina z Dziką Różą Puppy 9kg

Paka Zwierzaka Karma Sucha Seven`th Heaven Jagnięcina z Dziką Różą Puppy 9kg

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
227,00 zł 224,50 zł
24,94 zł/kg
Farma karma tłoczona na zimno dla psów dorosłych Królik 2kg

Farma karma tłoczona na zimno dla psów dorosłych Królik 2kg

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
82,99 zł 80,99 zł
40,50 zł/kg
1kg - Indyk z Królikiem z batatami - szczenięta wszystkich ras - Perro - karma sucha dla psa

1kg - Indyk z Królikiem z batatami - szczenięta wszystkich ras - Perro - karma sucha dla psa

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
30,50 zł 29,50 zł
Karma sucha dla psa Brit Care Mini Puppy Lamb 400g

Karma sucha dla psa Brit Care Mini Puppy Lamb 400g

    Chwilowy brak towaru
13,81 zł 12,00 zł
Pan Mięsko wieprzowina z dzikiem XL 3kg

Pan Mięsko wieprzowina z dzikiem XL 3kg

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
53,33 zł 52,50 zł
17,50 zł/kg
Pan Mięsko cielęcina z indykiem ROZM. XS 20kg

Pan Mięsko cielęcina z indykiem ROZM. XS 20kg

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
245,00 zł 239,99 zł
12,00 zł/kg
Bozita Dog Purely Adult Lamb GRAIN FREE 11kg

Bozita Dog Purely Adult Lamb GRAIN FREE 11kg

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
246,00 zł 202,49 zł
18,41 zł/kg
3x 2kg - Hypoallergenic Salmon & Pea - dla psa - Brit Veterinary Diet - karma weterynaryjna - nietolerancja i alergia pokarmowa

3x 2kg - Hypoallergenic Salmon & Pea - dla psa - Brit Veterinary Diet - karma weterynaryjna - nietolerancja i alergia pokarmowa

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
183,00 zł 170,00 zł
28,33 zł/kg
Karma sucha CHEF Syta Micha Cielęcina z gruszką i cukinią dla psów dorosłych 9kg

Karma sucha CHEF Syta Micha Cielęcina z gruszką i cukinią dla psów dorosłych 9kg

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
258,50 zł 255,00 zł
28,33 zł/kg
Zestaw Karma sucha dla psa Brit Premium By Nature Medium Adult M 2x 15kg

Zestaw Karma sucha dla psa Brit Premium By Nature Medium Adult M 2x 15kg

  • produkt wyprzedany - oczekiwanie
  • Sklep stacjonarny: produkt wyprzedany
  • Zamówiliśmy - dostawa w drodze
256,00 zł 246,00 zł
8,20 zł/kg
YDOLO Healthy Pure Iberico karma półwilgotna dla psów dorosłych 2,5kg

YDOLO Healthy Pure Iberico karma półwilgotna dla psów dorosłych 2,5kg

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
121,00 zł 117,00 zł
46,80 zł/kg
IRONpet Turkey Large Giant Adult 1kg (waga)

IRONpet Turkey Large Giant Adult 1kg (waga)

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
16,50 zł 15,68 zł
Karma sucha CHEF Syta Micha Jagnięcina ze szparagami i rozmarynem dla psów dorosłych 9kg

Karma sucha CHEF Syta Micha Jagnięcina ze szparagami i rozmarynem dla psów dorosłych 9kg

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
269,90 zł 264,99 zł
29,44 zł/kg
Karma sucha CHEF Syta Micha Jagnięcina z maliną i dynią dla szczeniąt 9kg

Karma sucha CHEF Syta Micha Jagnięcina z maliną i dynią dla szczeniąt 9kg

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
266,00 zł 259,99 zł
28,89 zł/kg
Harper and Bone sucha karma dla średnich i dużych dorosłych psów - medium and large adult dog Wild Mountain 2kg

Harper and Bone sucha karma dla średnich i dużych dorosłych psów - medium and large adult dog Wild Mountain 2kg

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
53,88 zł 49,88 zł
24,94 zł/kg
Karma Suszona dla psa Dolina Noteci Premium Jagnięcina 9kg

Karma Suszona dla psa Dolina Noteci Premium Jagnięcina 9kg

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
226,90 zł 216,90 zł
24,10 zł/kg