Dla klientów z Białegostoku darmowa dostawa w godzinach 16.00-21.00!

Numer telefonu 794 094 800 sklep@e-pazur.com
Sklep zoologiczny e-Pazur
Poprzednio oglądane
Farma karma tłoczona na zimno dla psów dorosłych Jagnięcina 2kg

Farma karma tłoczona na zimno dla psów dorosłych Jagnięcina 2kg

  • produkt wyprzedany - oczekiwanie
  • Sklep stacjonarny: produkt wyprzedany
  • Zamówiliśmy - dostawa w drodze
69,90 zł 66,90 zł
33,45 zł/kg
Karma sucha dla psa Wiejska Zagroda Ryby Morskie ROZM. M 20kg

Karma sucha dla psa Wiejska Zagroda Ryby Morskie ROZM. M 20kg

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
520,00 zł 499,00 zł
24,95 zł/kg
Paka Zwierzaka Karma Sucha Seven`th Heaven Wołowina z Marchewką M Adult 9kg

Paka Zwierzaka Karma Sucha Seven`th Heaven Wołowina z Marchewką M Adult 9kg

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
209,00 zł 199,00 zł
22,11 zł/kg
Karma sucha dla psa Karma Josera Optiness Medi/Maxi 12,5kg NOWA

Karma sucha dla psa Karma Josera Optiness Medi/Maxi 12,5kg NOWA

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
200,32 zł 189,30 zł
15,14 zł/kg
3kg - Kaczka z łososiem - szczenięta rasy małe - Paka Zwierzaka Seven`th Heaven Duck & Salmon Puppy  rozm. S - karma sucha

3kg - Kaczka z łososiem - szczenięta rasy małe - Paka Zwierzaka Seven`th Heaven Duck & Salmon Puppy rozm. S - karma sucha

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
76,50 zł 73,50 zł
24,50 zł/kg
Primal Spirit Iberian Salmon 1kg

Primal Spirit Iberian Salmon 1kg

    dostawa w drodze (1-3 dni)
19,99 zł 18,99 zł
Pan Mięsko z ziołami Wołowina z Tuńczykiem S 20kg

Pan Mięsko z ziołami Wołowina z Tuńczykiem S 20kg

    Chwilowy brak towaru
267,00 zł 262,00 zł
13,10 zł/kg
Primal Spirit Iberian Sardine 1kg

Primal Spirit Iberian Sardine 1kg

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
17,99 zł 17,09 zł
Pan Mięsko z ziołami Wołowina z Królikiem M 20kg

Pan Mięsko z ziołami Wołowina z Królikiem M 20kg

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
260,75 zł 259,00 zł
12,95 zł/kg
Karma sucha CHEF Syta Micha Łosoś z pasternakiem i truskawką dla psów dorosłych 1,5kg

Karma sucha CHEF Syta Micha Łosoś z pasternakiem i truskawką dla psów dorosłych 1,5kg

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
50,95 zł 47,50 zł
31,67 zł/kg
Karma Sucha dla Psa Monge Adult Monoprotein Pstrąg z ryżem 2.5kg

Karma Sucha dla Psa Monge Adult Monoprotein Pstrąg z ryżem 2.5kg

    Chwilowy brak towaru
51,24 zł 44,00 zł
17,60 zł/kg
Pan Mięsko Senior Cielęcina z Jagnięciną M 3kg

Pan Mięsko Senior Cielęcina z Jagnięciną M 3kg

    Chwilowy brak towaru
53,71 zł 52,71 zł
17,57 zł/kg
Farma karma tłoczona na zimno dla psów dorosłych Wołowina 2kg

Farma karma tłoczona na zimno dla psów dorosłych Wołowina 2kg

  • produkt wyprzedany - oczekiwanie
  • Sklep stacjonarny: produkt wyprzedany
  • Zamówiliśmy - dostawa w drodze
69,90 zł 63,99 zł
32,00 zł/kg
Karma sucha CHEF Syta Micha Cielęcina z gruszką i cukinią dla psów dorosłych 1,5kg

Karma sucha CHEF Syta Micha Cielęcina z gruszką i cukinią dla psów dorosłych 1,5kg

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
49,35 zł 46,00 zł
30,67 zł/kg
Karma sucha CHEF Syta Micha Łosoś z pasternakiem i truskawką dla psów dorosłych 9kg

Karma sucha CHEF Syta Micha Łosoś z pasternakiem i truskawką dla psów dorosłych 9kg

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
268,40 zł 264,00 zł
29,33 zł/kg