Dla klientów z Białegostoku darmowa dostawa w godzinach 16.00-21.00!

Numer telefonu 794 094 800 sklep@e-pazur.com
Sklep zoologiczny e-Pazur
Poprzednio oglądane

Oferta specjalna

BEMO Karma sucha dla psów ras małych i średnich Sensitive Lamb S/M 1kg

BEMO Karma sucha dla psów ras małych i średnich Sensitive Lamb S/M 1kg

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
30,99 zł 29,50 zł
Euphoria VET Canine Junior Care Fresh Mono Turkey - sucha karma dla szczeniąt średnich i dużych ras M/L 8kg

Euphoria VET Canine Junior Care Fresh Mono Turkey - sucha karma dla szczeniąt średnich i dużych ras M/L 8kg

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
194,70 zł 179,99 zł
22,50 zł/kg
IRONpet BEEF All Breed Adult Wołowina 12kg (uszkodzone opakowanie)

IRONpet BEEF All Breed Adult Wołowina 12kg (uszkodzone opakowanie)

    Chwilowy brak towaru
166,00 zł 157,70 zł
13,14 zł/kg
WYCOFYWANY Z OFERTY - Euphoria Fresh Meat karma sucha dla szczeniąt Junior MONO Indyk M/L 12kg

WYCOFYWANY Z OFERTY - Euphoria Fresh Meat karma sucha dla szczeniąt Junior MONO Indyk M/L 12kg

  • produkt wyprzedany - oczekiwanie
  • Sklep stacjonarny: produkt wyprzedany
  • Zamówiliśmy - dostawa w drodze
179,76 zł 168,00 zł
14,00 zł/kg
WYCOFYWANY Z OFERTY - Euphoria Fresh Meat karma sucha dla psów dorosłych Indyk z Królikiem M/L 2kg

WYCOFYWANY Z OFERTY - Euphoria Fresh Meat karma sucha dla psów dorosłych Indyk z Królikiem M/L 2kg

  • produkt wyprzedany - oczekiwanie
  • Sklep stacjonarny: produkt wyprzedany
  • Zamówiliśmy - dostawa w drodze
48,53 zł 34,55 zł
17,28 zł/kg
WYCOFYWANY Z OFERTY - Euphoria Fresh Meat karma sucha dla szczeniąt Junior Indyk z Królikiem XS/S 500g

WYCOFYWANY Z OFERTY - Euphoria Fresh Meat karma sucha dla szczeniąt Junior Indyk z Królikiem XS/S 500g

  • produkt wyprzedany - oczekiwanie
  • Sklep stacjonarny: produkt wyprzedany
  • Zamówiliśmy - dostawa w drodze
15,99 zł 14,99 zł
29,98 zł/kg
9kg - Perro Gourmet karma sucha dla psów dorosłych Jagnięcina tłoczona na zimno

9kg - Perro Gourmet karma sucha dla psów dorosłych Jagnięcina tłoczona na zimno

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
289,00 zł
32,11 zł/kg
BEMO Karma tłoczona na zimno River Fish dla psów z Rybami Rzecznymi 3kg

BEMO Karma tłoczona na zimno River Fish dla psów z Rybami Rzecznymi 3kg

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
85,00 zł 83,99 zł
28,00 zł/kg
Euphoria VET Canine Sensitive Joints Care Mono Turkey - karma sucha dla psów z problemami ze stawami M/L 8kg

Euphoria VET Canine Sensitive Joints Care Mono Turkey - karma sucha dla psów z problemami ze stawami M/L 8kg

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
179,87 zł 169,99 zł
21,25 zł/kg
1kg - Perro Gourmet karma sucha dla psów dorosłych Konina tłoczona na zimno

1kg - Perro Gourmet karma sucha dla psów dorosłych Konina tłoczona na zimno

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
36,00 zł
BEMO Karma tłoczona na zimno Wild Venision dla psów z Dziczyzną i Sarniną 1kg

BEMO Karma tłoczona na zimno Wild Venision dla psów z Dziczyzną i Sarniną 1kg

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
31,50 zł 29,50 zł
Euphoria VET Canine Adult Skin Care Fresh Turkey And Lamb - wsparcie zdrowej skóry i sierści XS/S 8kg

Euphoria VET Canine Adult Skin Care Fresh Turkey And Lamb - wsparcie zdrowej skóry i sierści XS/S 8kg

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
179,87 zł 169,99 zł
21,25 zł/kg
BEMO Karma tłoczona na zimno River Fish dla psów z Rybami Rzecznymi 1kg

BEMO Karma tłoczona na zimno River Fish dla psów z Rybami Rzecznymi 1kg

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
29,99 zł 28,99 zł
BEMO Karma sucha dla psów starszych Senior Light Turkey with Cranberry 1kg (waga)

BEMO Karma sucha dla psów starszych Senior Light Turkey with Cranberry 1kg (waga)

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
26,00 zł
Euphoria VET Canine Junior Care Fresh Mono Turkey - sucha karma dla szczeniąt małych ras XS/S 8kg

Euphoria VET Canine Junior Care Fresh Mono Turkey - sucha karma dla szczeniąt małych ras XS/S 8kg

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
194,70 zł 179,99 zł
22,50 zł/kg
BEMO Karma sucha dla psów ras małych i średnich Sensitive Lamb S/M 10kg

BEMO Karma sucha dla psów ras małych i średnich Sensitive Lamb S/M 10kg

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
249,00 zł 239,50 zł
23,95 zł/kg