Dla klientów z Białegostoku darmowa dostawa w godzinach 16.00-21.00!

Numer telefonu 794 094 800 sklep@e-pazur.com
Sklep zoologiczny e-Pazur
Poprzednio oglądane
Aktualności

W tym roku przerwa urlopowa została przewidziana na 13-17 Sierpień. Prosimy o uwzglednienie tego przy planowaniu zakupów w sierpniu.Przerwa urlopowa została przewidziana na 13-17 Sierpień 2012 - w tych dniach zamówienia nie będą dostarczane. Prosimy o uwzględnienie tego przy planowaniu zakupów w sierpniu.

  Zamówienie w tych dnia będzie można składać poprzez stronę internetową - natomiast realizacja nastąpi w tygodniu kolejnym - mogą wystąpić opóźnienia w dostawach ze względu na kumulację zamówień z całego tygodnia (sugerujemy planowanie zakupów na początek miesiąca - pozwoli to na sprawną obsługę).
Wiadomość z dnia: 23-05-2012


.

Wiadomość z dnia: 23-01-2012
Kilka nowości dla psów w e-pazur Białystok  Kilka słów o firmie:

  Connolly’s Red Mills, firma należąca do sektora przetwórstwa rolnego z siedzibą w Goresbridge w irlandzkim hrabstwie Kilkenny, założona w roku 1908, stawia sobie za punkt honoru dostarczanie swoim klientom produktów i usług najwyższej jakości, inwestując w najnowsze rozwiązania projektowe i techniczne.
  Dzięki wysoko wykwalifikowanym pracownikom i ich zaangażowaniu, klienci Connolly’s Red Mills mogą liczyć na to, że wybrany przez nich produkt będzie optymalnie dostosowany do potrzeb hodowanych przez nich zwierząt. Dobra współpraca Connolly’s Red Mills z klientami przyniosła sukces wszystkim zainteresowanym, a firma rodziny Connolly zdobyła dzięki niej wiodącą pozycję na światowych rynkach.
  Nieprzerwanie prowadzone prace badawczo-rozwojowe plasują Connolly’s Red Mills w czołówce producentów zmierzających do zapewniania swej klienteli wyrobów i usług o coraz to wyższej jakości. Dzięki wysiłkom zakładowego laboratorium, wyposażonego w najnowocześniejsze urządzenia, zasada, według której „składniki najwyższej jakości tworzą pokarm najwyższej jakości” sprawdza się w praktyce, zaś dzięki nieustannej praca nad udoskonalaniem najbardziej popularnych wyrobów, jest zapewniona klientom najwyższa jakość i wydajność za rozsądną cenę.

W Connolly’s Red Mills fakty mówią więcej, niż słowa. Dostawy produkowanej karmy co tydzień wędrują do dystrybutorów w całej Irlandii, Wielkiej Brytanii, na kontynencie europejskim, w U.S.A. i na nowych rynkach międzynarodowych. "Nieprzerwane sportowe sukcesy zwierząt karmionych produktami Connolly’s Red Mills stanowią dla nas motywację do dalszych wysiłków zmierzających do zapewnienia wysokiej i stałej jakości wyrobów oraz usług, przyczyniających się do powodzenia naszych klientów."

Lista karm Red Mills w e-pazur

  Kilka słów o firmie:

  Jest rzeczą oczywistą, że zdrowe zwierzę to szczęśliwe zwierzę, i wiemy, jak ważne dla Ciebie Twoje psy i zwierzęta. Dlatego wszystkie nasze pełnoporcjowe karmy dla psów dorosłych, szczeniąt, psów starszych i małych są wykonane z wysokiej jakości pożywnych surowców stanowiących wielką wartość.

   Nie stosujemy żadnych sztucznych barwników, w naszej żywności dla zwierząt. Mięso wykorzystywane w naszych karmach ,jest jakości mięsa gotowego do spożycia przez ludzi. Surowce wykorzystywane do produkcji pochodzą wyłącznie od lokalnych producentów z terenów Wielkiej Brytanii.
  Jesteśmy firmą rodzinną. Łączy nas pasja dla zwierząt i ich dobro. Pracujemy z psami od trzech pokoleń, a ostatnie 25 lat doświadczenia w Wielkiej Brytanii to rozwój i produkcja karmy, aby utrzymać zwierzę zdrowe od nosa do ogona.

Lista karm Wagg w e-pazur          Obejrzyj przysmaki


Wiadomość z dnia: 12-07-2011

Totalne szaleństwo!


Darmowa dostawa dla każdego niezależnie od wartości zakupów!!!

Znieśliśmy minimum na darmową dostawę w Białymstoku!!!  • Kurier e-pazur - dostawa na terenie Białegostoku i okolic


KURIER E-PAZUR.COM

Kwota zamówieniaWaga

Koszt*

Lokalizacja

do 64,99 zł

do 30kg

GRATIS!!!

Białystok i okolice

od 65 zł

do 30kg

GRATIS!!!

Białystok i okolice

*dotyczy wpłaty na konto i płatności przy odbiorze


Wiadomość z dnia: 13-06-2011


Brit opracował karmy klasy super premium tak, aby skutecznie ochraniały organizm przed złym wpływem środowiska. Brit Care jest produkowany wyłącznie z hypoalergicznych i wysoce lekkostrawnych składników takich jak jagnięcina, ryż, łosoś, ziemniaki. Staranny dobór składników gwarantuje wysoką przyswajalność karmy oraz zapobiega reakcjom alergicznym i nietolerancjom pokarmowym.Wiadomość z dnia: 21-03-2011

Wiadomość z dnia: 14-03-2011

Wiadomość z dnia: 22-02-2011


.

Wiadomość z dnia: 02-02-2011


===

Wiadomość z dnia: 31-01-2011
Nowa funkcja sklepu: klient z ustawionym rabatem stałego klienta po zalogowaniu się, będzie widział wszystkie ceny automatycznie obniżone.

Nowa funkcja sklepu: klient z ustawionym rabatem stałego klienta po zalogowaniu się, będzie widział wszystkie ceny automatycznie obniżone.

Wiadomość z dnia: 20-01-2011