Dla klientów z Białegostoku darmowa dostawa w godzinach 16.00-21.00!

Numer telefonu 794 094 800 sklep@e-pazur.com
Sklep zoologiczny e-Pazur
Poprzednio oglądane

Oferta specjalna

IRONpet BEEF All Breed Adult Wołowina 2x 12kg taniej

IRONpet BEEF All Breed Adult Wołowina 2x 12kg taniej

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
327,60 zł 311,22 zł
12,97 zł/kg
Wiejska Zagroda karma Wołowina z Indykiem ROZM. L 20kg

Wiejska Zagroda karma Wołowina z Indykiem ROZM. L 20kg

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
395,00 zł
19,75 zł/kg
3x 3kg - Kaczka z batatami - Perro - małe rasy - psy dorosłe - karma sucha - zestaw

3x 3kg - Kaczka z batatami - Perro - małe rasy - psy dorosłe - karma sucha - zestaw

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
229,50 zł 226,50 zł
25,17 zł/kg
Paka Zwierzaka Karma Sucha Seven`th Heaven Wieprzowina z Dynią rozm. L adult 9kg

Paka Zwierzaka Karma Sucha Seven`th Heaven Wieprzowina z Dynią rozm. L adult 9kg

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
196,99 zł 186,99 zł
20,78 zł/kg
Karma sucha dla psa BRIT Premium By Nature Senior S/M 15kg

Karma sucha dla psa BRIT Premium By Nature Senior S/M 15kg

  • produkt wyprzedany - oczekiwanie
  • Sklep stacjonarny: produkt wyprzedany
  • Zamówiliśmy - dostawa w drodze
141,00 zł 138,00 zł
9,20 zł/kg
Brit Care Senior Hypoallergenic Lamb 12kg

Brit Care Senior Hypoallergenic Lamb 12kg

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
197,00 zł
16,42 zł/kg
Karma sucha dla psa Brit Premium By Nature Junior XL 15kg

Karma sucha dla psa Brit Premium By Nature Junior XL 15kg

    Chwilowy brak towaru
156,40 zł 154,40 zł
10,29 zł/kg
Paka Zwierzaka Karma Sucha Seven`th Heaven Królik z Owocami Leśnymi rozm. S adult 1,5kg

Paka Zwierzaka Karma Sucha Seven`th Heaven Królik z Owocami Leśnymi rozm. S adult 1,5kg

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
49,00 zł 46,55 zł
31,03 zł/kg
Paka Zwierzaka Karma Sucha Seven`th Heaven Królik i Dzikie Zioła Puppy 1,5kg

Paka Zwierzaka Karma Sucha Seven`th Heaven Królik i Dzikie Zioła Puppy 1,5kg

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
51,00 zł 48,00 zł
32,00 zł/kg
Karma sucha dla psa Brit Premium By Nature Adult XL 15kg

Karma sucha dla psa Brit Premium By Nature Adult XL 15kg

    Chwilowy brak towaru
145,60 zł
9,71 zł/kg
Karma sucha dla psa Brit Care Hypoallergenic Adult Small Lamb 7kg

Karma sucha dla psa Brit Care Hypoallergenic Adult Small Lamb 7kg

  • produkt wyprzedany - oczekiwanie
  • Sklep stacjonarny: produkt wyprzedany
  • Zamówiliśmy - dostawa w drodze
143,00 zł
20,43 zł/kg
Brit Veterinary Diets Dog Hypoallergenic 12kg (USZKODZONY WOREK)

Brit Veterinary Diets Dog Hypoallergenic 12kg (USZKODZONY WOREK)

    Wietrzymy magazyn!
322,00 zł 305,90 zł
25,49 zł/kg
Paka Zwierzaka Karma Sucha Seven`th Heaven Salmon & baltic fish adult 9kg

Paka Zwierzaka Karma Sucha Seven`th Heaven Salmon & baltic fish adult 9kg

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
200,49 zł 197,00 zł
21,89 zł/kg
Karma sucha dla psa Brit Premium By Nature Light  3kg

Karma sucha dla psa Brit Premium By Nature Light 3kg

  • produkt wyprzedany - oczekiwanie
  • Sklep stacjonarny: produkt wyprzedany
  • Zamówiliśmy - dostawa w drodze
39,80 zł
13,27 zł/kg
Alpha Spirit karma miekka dla psów Wild FISH 200g

Alpha Spirit karma miekka dla psów Wild FISH 200g

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
6,50 zł
32,50 zł/kg
Karma sucha dla psa Brit Care Mini Hair & Skin 2kg

Karma sucha dla psa Brit Care Mini Hair & Skin 2kg

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
44,80 zł 43,80 zł
21,90 zł/kg