Dla klientów z Białegostoku darmowa dostawa w godzinach 16.00-21.00!

Numer telefonu 794 094 800 sklep@e-pazur.com
Sklep zoologiczny e-Pazur
Poprzednio oglądane

Oferta specjalna

Pan Mięsko z ziołami Indyk z Kaczką M 20kg

Pan Mięsko z ziołami Indyk z Kaczką M 20kg

272,00 zł 269,00 zł
13,45 zł/kg
Primal Spirit zestaw próbny 4kg+1 Gratis!

Primal Spirit zestaw próbny 4kg+1 Gratis!

107,49 zł 87,72 zł
17,54 zł/kg
Karma sucha dla psa TOP SPRINT POWER 32/22 HORSE & RICE - konina z ryżem - 15kg

Karma sucha dla psa TOP SPRINT POWER 32/22 HORSE & RICE - konina z ryżem - 15kg

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
145,15 zł 143,15 zł
9,54 zł/kg
Karma sucha dla psa Brit Care HYPOALLERGENIC Junior Large Breed Lamb 12kg (uszkodzone opakowanie)

Karma sucha dla psa Brit Care HYPOALLERGENIC Junior Large Breed Lamb 12kg (uszkodzone opakowanie)

    dostawa w drodze (1-3 dni)
199,99 zł 189,99 zł
15,83 zł/kg
Wiejska Zagroda sucha karma Monoproteinowa dla psa - Kaczka ROZM. M/L 12kg

Wiejska Zagroda sucha karma Monoproteinowa dla psa - Kaczka ROZM. M/L 12kg

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
299,66 zł 268,00 zł
22,33 zł/kg
Karma sucha dla psów dorosłych Josera Lachs & Kartoffel 12,5kg

Karma sucha dla psów dorosłych Josera Lachs & Kartoffel 12,5kg

    Dostępność w ciągu 5 dni roboczych
244,30 zł 234,30 zł
18,74 zł/kg
Wiejska Zagroda sucha karma Monoproteinowa dla psa - Kaczka ROZM. M/L 6kg

Wiejska Zagroda sucha karma Monoproteinowa dla psa - Kaczka ROZM. M/L 6kg

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
179,31 zł 159,00 zł
26,50 zł/kg
9kg - Perro Gourmet karma sucha dla psów dorosłych Konina tłoczona na zimno

9kg - Perro Gourmet karma sucha dla psów dorosłych Konina tłoczona na zimno

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
299,00 zł
33,22 zł/kg
Harper and Bone sucha karma dla małych dorosłych psów - mini adult dog Fresh Market 10kg

Harper and Bone sucha karma dla małych dorosłych psów - mini adult dog Fresh Market 10kg

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
216,74 zł 149,00 zł
14,90 zł/kg
WYCOFYWANY Z OFERTY - Euphoria Fresh Meat karma sucha dla psów dorosłych Wieprzowina z Wołowiną XS/S 8kg

WYCOFYWANY Z OFERTY - Euphoria Fresh Meat karma sucha dla psów dorosłych Wieprzowina z Wołowiną XS/S 8kg

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
128,70 zł 106,00 zł
13,25 zł/kg
Karma Sucha Perro Wołowina z Batatami dla Szczeniąt 1kg (waga)

Karma Sucha Perro Wołowina z Batatami dla Szczeniąt 1kg (waga)

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
25,99 zł 24,69 zł
YDOLO Healthy Pure Iberico karma półwilgotna dla psów dorosłych 100g

YDOLO Healthy Pure Iberico karma półwilgotna dla psów dorosłych 100g

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
9,50 zł
95,00 zł/kg
1kg - Perro Gourmet karma sucha dla psów dorosłych Królik tłoczona na zimno

1kg - Perro Gourmet karma sucha dla psów dorosłych Królik tłoczona na zimno

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
39,00 zł
Karma Suszona dla psa Dolina Noteci Premium Jagnięcina 1kg (waga)

Karma Suszona dla psa Dolina Noteci Premium Jagnięcina 1kg (waga)

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
33,00 zł
Pan Mięsko z ziołami Indyk z Kaczką M 20kg

Pan Mięsko z ziołami Indyk z Kaczką M 20kg

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
272,00 zł 269,00 zł
13,45 zł/kg
3kg - Kaczka z łososiem - szczenięta rasy małe - Paka Zwierzaka Seven`th Heaven Duck & Salmon Puppy  rozm. S - karma sucha (uszkodzone opakowanie)

3kg - Kaczka z łososiem - szczenięta rasy małe - Paka Zwierzaka Seven`th Heaven Duck & Salmon Puppy rozm. S - karma sucha (uszkodzone opakowanie)

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
77,00 zł 69,00 zł
23,00 zł/kg
1kg - Kaczka z batatami - Perro - rasy średnie i duże - psy dorosłe - karma sucha

1kg - Kaczka z batatami - Perro - rasy średnie i duże - psy dorosłe - karma sucha

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
30,50 zł 29,50 zł