Dla klientów z Białegostoku darmowa dostawa w godzinach 16.00-21.00!

Numer telefonu 794 094 800 sklep@e-pazur.com
Sklep zoologiczny e-Pazur
Poprzednio oglądane
3kg - Kaczka z batatami - Perro - małe rasy - psy dorosłe - karma sucha

3kg - Kaczka z batatami - Perro - małe rasy - psy dorosłe - karma sucha

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
82,00 zł 76,95 zł
25,65 zł/kg
Brit GF Veterinary Care Dog GASTROINTESTINAL - LOW FAT - obniżona zawartość tłuszczu 2kg -rabat 5%

Brit GF Veterinary Care Dog GASTROINTESTINAL - LOW FAT - obniżona zawartość tłuszczu 2kg -rabat 5%

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
92,50 zł 89,99 zł
45,00 zł/kg
9kg - Indyk z Królikiem z batatami - szczenięta wszystkich ras - Perro - karma sucha dla psa

9kg - Indyk z Królikiem z batatami - szczenięta wszystkich ras - Perro - karma sucha dla psa

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
203,90 zł 199,99 zł
22,22 zł/kg
Karma sucha dla psa Brit Premium By Nature Sensitive Lamb 15kg

Karma sucha dla psa Brit Premium By Nature Sensitive Lamb 15kg

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
182,16 zł 174,16 zł
11,61 zł/kg
IRONpet Beef Puppy All Breed Wołowina 12kg

IRONpet Beef Puppy All Breed Wołowina 12kg

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
184,59 zł 175,36 zł
14,61 zł/kg
Karma sucha dla psa Brit Premium By Nature Medium Adult M 15kg

Karma sucha dla psa Brit Premium By Nature Medium Adult M 15kg

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
143,00 zł 129,90 zł
8,66 zł/kg
ALPHA SPIRIT Wild Fish Pełnowartościowa Sucha Karma Wild Fish 12kg

ALPHA SPIRIT Wild Fish Pełnowartościowa Sucha Karma Wild Fish 12kg

    Chwilowy brak
252,00 zł 249,00 zł
20,75 zł/kg
Karma sucha dla psa Brit Premium By Nature Light  15kg

Karma sucha dla psa Brit Premium By Nature Light 15kg

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
131,60 zł 129,16 zł
8,61 zł/kg
OPTIMAnova dog ADULT DIGESTIVE GF Rabbit 12kg - NOWA FORMUŁA

OPTIMAnova dog ADULT DIGESTIVE GF Rabbit 12kg - NOWA FORMUŁA

  • produkt wyprzedany - oczekiwanie
  • Sklep stacjonarny: produkt wyprzedany
  • Zamówiliśmy - dostawa w drodze
310,00 zł 279,00 zł
23,25 zł/kg
WYCOFYWANY Z OFERTY - Wiejska Zagroda karma indyk z jabłkiem 9kg (dla szczeniąt)

WYCOFYWANY Z OFERTY - Wiejska Zagroda karma indyk z jabłkiem 9kg (dla szczeniąt)

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
223,33 zł 219,00 zł
24,33 zł/kg
Karma sucha dla psa Brit Care Sustainable SENSITIVE Insect & Fish 3kg

Karma sucha dla psa Brit Care Sustainable SENSITIVE Insect & Fish 3kg

  • produkt wyprzedany - oczekiwanie
  • Sklep stacjonarny: produkt wyprzedany
  • Zamówiliśmy - dostawa w drodze
67,00 zł 65,00 zł
21,67 zł/kg
Karma sucha dla psa Brit Care GF Adult Large Salmon & Potato 12kg

Karma sucha dla psa Brit Care GF Adult Large Salmon & Potato 12kg

    Chwilowy brak towaru
197,77 zł 195,90 zł
16,33 zł/kg
Karma sucha dla psa Brit Care Skin & Coat Adult Salmon 12kg

Karma sucha dla psa Brit Care Skin & Coat Adult Salmon 12kg

    Chwilowy brak towaru
229,00 zł 219,00 zł
18,25 zł/kg
Karma sucha dla psa Brit Care Hypoallergenic Weight Loss 12kg

Karma sucha dla psa Brit Care Hypoallergenic Weight Loss 12kg

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
199,99 zł 197,99 zł
16,50 zł/kg
Primal Spirit zestaw próbny 4kg+1 Gratis!

Primal Spirit zestaw próbny 4kg+1 Gratis!

  • produkt wyprzedany - oczekiwanie
  • Sklep stacjonarny: produkt wyprzedany
  • Zamówiliśmy - dostawa w drodze
107,49 zł 87,72 zł
17,54 zł/kg
Primal Spirit 60% Wilderness 1kg

Primal Spirit 60% Wilderness 1kg

  • produkt wyprzedany - oczekiwanie
  • Sklep stacjonarny: produkt wyprzedany
  • Zamówiliśmy - dostawa w drodze
16,99 zł 16,14 zł