Dla klientów z Białegostoku darmowa dostawa w godzinach 16.00-21.00!

Numer telefonu 794 094 800 sklep@e-pazur.com
Sklep zoologiczny e-Pazur
Poprzednio oglądane
12kg - Renal Egg & Pea - Brit Veterinary Care - karma weterynaryjna dla psa z niewydolnością nerek

12kg - Renal Egg & Pea - Brit Veterinary Care - karma weterynaryjna dla psa z niewydolnością nerek

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
290,41 zł
24,20 zł/kg
Brit Veterinary Diet Dog Obesity Lamb & Pea sucha karma DLA PSA - 2kg

Brit Veterinary Diet Dog Obesity Lamb & Pea sucha karma DLA PSA - 2kg

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
62,75 zł
31,38 zł/kg
Karma sucha dla psa Brit Care GF Puppy All Salmon  12kg

Karma sucha dla psa Brit Care GF Puppy All Salmon 12kg

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
219,00 zł
18,25 zł/kg
Brit Veterinary Diet Dog Struvite Egg & Pea sucha karma DLA PSA - 2kg

Brit Veterinary Diet Dog Struvite Egg & Pea sucha karma DLA PSA - 2kg

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
53,83 zł 51,83 zł
25,92 zł/kg
12kg - Indyk z batatami - Perro - rasy średnie i duże - psy dorosłe - karma sucha

12kg - Indyk z batatami - Perro - rasy średnie i duże - psy dorosłe - karma sucha

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
237,50 zł 230,00 zł
19,17 zł/kg
Alpha Spirit karma miekka dla psów MULTIPROTEINA 9kg

Alpha Spirit karma miekka dla psów MULTIPROTEINA 9kg

  • wysyłka - 1-14 dni
  • Sklep stacjonarny: zapytaj o dostępność
223,00 zł 217,99 zł
24,22 zł/kg
WYCOFYWANY Z OFERTY - Brit Veterinary Diet Dog Diabetes Turkey & Pea sucha karma dla psa - 2kg

WYCOFYWANY Z OFERTY - Brit Veterinary Diet Dog Diabetes Turkey & Pea sucha karma dla psa - 2kg

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
57,50 zł 49,99 zł
25,00 zł/kg
12kg - Wołowina z jagnięciną i batatami - Perro - rasy średnie i duże - psy dorosłe - karma sucha

12kg - Wołowina z jagnięciną i batatami - Perro - rasy średnie i duże - psy dorosłe - karma sucha

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
249,50 zł 247,50 zł
20,63 zł/kg
Alpha Spirit - The Only One Puppies - 12kg

Alpha Spirit - The Only One Puppies - 12kg

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
248,00 zł 245,00 zł
20,42 zł/kg
Alpha Spirit karma miękka dla psów Wild FISH 9kg

Alpha Spirit karma miękka dla psów Wild FISH 9kg

  • produkt wyprzedany - oczekiwanie
  • Sklep stacjonarny: produkt wyprzedany
  • Zamówiliśmy - dostawa w drodze
224,67 zł 219,67 zł
24,41 zł/kg
Karma sucha dla psa Brit Care GF Junior Large Salmon & Potato 12kg

Karma sucha dla psa Brit Care GF Junior Large Salmon & Potato 12kg

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
224,00 zł 206,00 zł
17,17 zł/kg
3kg - Kaczka z batatami - Perro - małe rasy - psy dorosłe - karma sucha

3kg - Kaczka z batatami - Perro - małe rasy - psy dorosłe - karma sucha

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
82,00 zł 76,95 zł
25,65 zł/kg
Karma sucha dla psa Josera Family Plus 1kg na wagę

Karma sucha dla psa Josera Family Plus 1kg na wagę

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
19,00 zł
Brit GF Veterinary Care Dog GASTROINTESTINAL - LOW FAT - obniżona zawartość tłuszczu 2kg -rabat 5%

Brit GF Veterinary Care Dog GASTROINTESTINAL - LOW FAT - obniżona zawartość tłuszczu 2kg -rabat 5%

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
92,50 zł 89,99 zł
45,00 zł/kg
IRONpet BEEF All Breed Adult Wołowina 12kg

IRONpet BEEF All Breed Adult Wołowina 12kg

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
189,00 zł 179,55 zł
14,96 zł/kg