Dla klientów z Białegostoku darmowa dostawa w godzinach 16.00-21.00!

Numer telefonu 794 094 800 sklep@e-pazur.com
Sklep zoologiczny e-Pazur
Poprzednio oglądane
Bozita Dog Purely Adult Lamb GRAIN FREE 11kg

Bozita Dog Purely Adult Lamb GRAIN FREE 11kg

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
246,00 zł 202,49 zł
18,41 zł/kg
Karma sucha dla psa BRIT CARE GF SENIOR&LIGHT SALMON 3KG

Karma sucha dla psa BRIT CARE GF SENIOR&LIGHT SALMON 3KG

    Chwilowy brak towaru
59,95 zł
19,98 zł/kg
3x 2kg - Hypoallergenic Salmon & Pea - dla psa - Brit Veterinary Diet - karma weterynaryjna - nietolerancja i alergia pokarmowa

3x 2kg - Hypoallergenic Salmon & Pea - dla psa - Brit Veterinary Diet - karma weterynaryjna - nietolerancja i alergia pokarmowa

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
183,00 zł 170,00 zł
28,33 zł/kg
Karma Sucha Polaris Jagnięcina z Ryżem dla dorosłych psów 12kg

Karma Sucha Polaris Jagnięcina z Ryżem dla dorosłych psów 12kg

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
194,50 zł 184,78 zł
15,40 zł/kg
Karma sucha CHEF Syta Micha Cielęcina z gruszką i cukinią dla psów dorosłych 9kg

Karma sucha CHEF Syta Micha Cielęcina z gruszką i cukinią dla psów dorosłych 9kg

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
258,50 zł 255,00 zł
28,33 zł/kg
Zestaw Karma sucha dla psa Brit Premium By Nature Medium Adult M 2x 15kg

Zestaw Karma sucha dla psa Brit Premium By Nature Medium Adult M 2x 15kg

  • produkt wyprzedany - oczekiwanie
  • Sklep stacjonarny: produkt wyprzedany
  • Zamówiliśmy - dostawa w drodze
256,00 zł 246,00 zł
8,20 zł/kg
Karma sucha dla psa Brit Care Skin & Coat Adult Salmon 1kg (waga)

Karma sucha dla psa Brit Care Skin & Coat Adult Salmon 1kg (waga)

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
22,00 zł
Primal Spirit Iberian Sardine 12kg

Primal Spirit Iberian Sardine 12kg

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
174,65 zł 165,92 zł
13,83 zł/kg
YDOLO Healthy Pure Iberico karma półwilgotna dla psów dorosłych 2,5kg

YDOLO Healthy Pure Iberico karma półwilgotna dla psów dorosłych 2,5kg

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
121,00 zł 117,00 zł
46,80 zł/kg
Karma Sucha dla Psa Dax DOG drób 10kg

Karma Sucha dla Psa Dax DOG drób 10kg

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
59,99 zł
6,00 zł/kg
IRONpet Turkey Large Giant Adult 1kg (waga)

IRONpet Turkey Large Giant Adult 1kg (waga)

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
16,50 zł 15,68 zł
Karma sucha CHEF Syta Micha Jagnięcina ze szparagami i rozmarynem dla psów dorosłych 9kg

Karma sucha CHEF Syta Micha Jagnięcina ze szparagami i rozmarynem dla psów dorosłych 9kg

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
269,90 zł 264,99 zł
29,44 zł/kg
Karma sucha CHEF Syta Micha Królik z Indykiem dla szczeniąt 1,5kg

Karma sucha CHEF Syta Micha Królik z Indykiem dla szczeniąt 1,5kg

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
51,90 zł
34,60 zł/kg
Karma sucha CHEF Syta Micha Jagnięcina z maliną i dynią dla szczeniąt 9kg

Karma sucha CHEF Syta Micha Jagnięcina z maliną i dynią dla szczeniąt 9kg

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
266,00 zł 259,99 zł
28,89 zł/kg
Brit Care Senior Hypoallergenic Lamb 1kg (waga)

Brit Care Senior Hypoallergenic Lamb 1kg (waga)

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
22,00 zł