Dla klientów z Białegostoku darmowa dostawa w godzinach 16.00-21.00!

Numer telefonu 794 094 800 sklep@e-pazur.com
Sklep zoologiczny e-Pazur
Poprzednio oglądane
Promocja

Chaba Smycz Spacerowa z Pasem Biodrowym L Morska

Producent: CHABA
Darmowa wysyłka od 97 zł

  • 24h - cała Polska - towar na magazynie
  • Sklep stacjonarny: produkt dostępny
  • Białystok: dostawa dzisiaj (pon-pt zam do 14.00)
43.16 zł 54,00 zł 43,16 zł
ilość:
Rabat 2% - koszyk od 299zł   Rabat 3% - od 450zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 54,00 zł

Z tym produktem polecamy:
Masz pytania? tel: 85 877 72 87 / kom: 794 094 800 / e-mail: sklep@e-pazur.com
Chaba Smycz Spacerowa Classic L Morska

 
Wolność dla psa, wolność dla właściciela, a do tego bezkompromisowe bezpieczeństwo! To właśnie nasza najnowsza, regulowana smycz spacerowa z długą taśmą, która pozwoli Twojemu czworonożnemu przyjacielowi samodzielnie podejmować mikrodecyzje.
W jaki sposób pielęgnować relację, aby ten, kto stoi po jej drugiej stronie, chciał naszego towarzystwa i chętnie do nas wracał? Cóż – trzeba umieć dać temu komuś wolność. A jeśli tym kimś jest pies, warto rozważyć zaopatrzenie się w długą smycz spacerową, która podczas wspólnych wypraw pozwoli czworonogowi na samodzielne podejmowanie decyzji, różnicowanie tempa chodzenia i dobieranie go do własnych potrzeb.
 
Pies – szczególnie ten mieszkający w mieście – ma niewielką kontrolę nad swym czworonożnym życiem, a nawet na spacerach zazwyczaj nie ma możliwości, by decydować o własnym zachowaniu. Jaki jest tego efekt? Ogromna frustracja, a także brak bodźców dopingujących zwierzaka do wyciągania wniosków, a więc uczenia się – pies prowadzany na krótkiej smyczy ma po prostu niewiele szans na poznawanie i uczenie się świata. Dlatego warto mu ten świat udostępnić i umożliwić podejmowanie własnych decyzji (w jakim tempie chcę się teraz poruszać?, czy mam ochotę przystanąć?, czy chcę się cofnąć do tamtego drzewka?). Najlepszym sposobem na to jest wyposażenie się w długą smycz, szczególnie regulowaną, pozwalającą na dbanie o bezpieczeństwo psiaka bez odbierania mu szansy na radosną eksplorację.
 
Długa smycz spacerowa Chaba Classic łączy dwie najważniejsze cechy, które powinna posiadać właściwie dobrana smycz – pozwala psu na eksplorację i interakcję z otoczeniem, jednoczenie zapewniając mu bezpieczeństwo. Uszyta jest ona z wytrzymałej, certyfikowanej taśmy, która nie wywołuje alergii, nie powoduje podrażnień i cechuje się wysoką odpornością na szarpnięcia nawet wyjątkowo ruchliwego czworonoga. Wysokiej jakości elementy metalowe i plastikowe są wyjątkowo trwałe i gwarantują smyczy długowieczność.
 
Smycz spacerowa Chaba Classic dostępna jest w dwóch wersjach. Druga z wersji przeznaczona jest dla właścicieli, którzy cenią wolność nie mniej niż ich pupile – wyposażona jest ona w pas biodrowy/barkowy, dzięki czemu podczas spacerów można zdecydować się na używanie rączki bądź właśnie pasa, zależnie od potrzeb i preferencji. Pas uszyty został tak, aby wywierać równomierny nacisk na cały obszar opasanego ciała i nie powodować ewentualnych przeciążeń. Smycz w tej wersji można regulować płynnie za pomocą przesuwnej klamry.
 

Składniki:
Taśma z certyfikatem jakości taśm tkanych, dodatki metalowe niklowane, mocne plastikowe elementy
 
Rozmiar: L

Szerokość: 2cm

Długości, które możesz uzyskać: 
  • minimum - 216cm
  • maximum - 400cm