Dla klientów z Białegostoku darmowa dostawa w godzinach 16.00-21.00!

Numer telefonu 794 094 800 sklep@e-pazur.com
Sklep zoologiczny e-Pazur

DOLFOS Amyladol mini - enzymy trawienne dla małych psów i kotów 90 tabletek

Producent: DOLFOS
DOLFOS Amyladol mini - enzymy trawienne dla małych psów i kotów 90 tabletek
Darmowa wysyłka od 97 zł
  • wysyłka - 1-3 dni
  • Sklep stacjonarny: zapytaj o dostępność
49,00 zł
ilość:
Masz pytania? tel: 85 877 72 87 / kom: 794 094 800 / e-mail: sklep@e-pazur.com
Dolfos AmylaDol mini i zaburzenia trawienne zostają wyrównane
Problemy trawienne zdarzają się coraz częściej u naszych czworonogów. Mogą one wystąpić na wskutek zjedzenia czegoś nieświeżego, dokarmiania ze stołu czy też zjedzenia znalezionych resztek. Dokarmianie resztkami ma niekorzystny wpływ na cały organizm, psy zawsze źle reagują na jedzenie przyprawione. Pomimo istniejących mitów karmienie psa kośćmi ma również negatywny wpływ na układ pokarmowy. Pomimo iż, psy są bardzo często zachwycone taką formą przysmaku mogą one powodować negatywne skutki zdrowotne. Małe i drobne kości mogą powodować podrażnienia a nawet przebicie przełyku. Znalezione przysmaki na spacerze to prawdziwa zmora dla właściciela a za to dla psa fajna nagroda i ciekawa zabawa. Wyrzucone jedzenie to zawsze niebezpieczeństwo dla naszego pupila. Mogą nie tylko sprawdzić, że nasz pies będzie miał problem trawienny ale bardzo często takie znaleziska mogą powodować poważne zatrucia.
 
Dolfos AmylaDol mini aby przyswajanie było łatwiejsze
Problemy trawienne najczęściej przytrafiają się po posiłku, który nie został przyswojony przez układ pokarmowy. Objawy najczęściej się pojawiające to biegunki, uporczywe wymioty, ogólne osłabienie, pupil może stać się także nerwowy ale za to wyciszony. W trakcie zaburzeń trawiennych ważna jest odpowiednia dieta a także odpowiednio dobrana suplementacja. Dolfos AmylaDol to dietetyczna karma uzupełniająca, przeznaczona dla psów i kotów. Szczególnie polecana dla zwierząt mających problemy z układem trawiennym. Zalecany także przy niewydolności trzustki. Preparat oparty jest o składnik enzymu. Jest to najlepszy czynnik poprawiający działanie układu trawiennego. Znacznie przyczyni się po poprawy samopoczucia psa. Dzięki swoim właściwościom enzymy odpowiadają za energię, przemianę metabolizmu a także skutecznie oczyszczają organizm. Korzyści z tego składniku jest wiele; wspiera układ odpornościowy, pomaga utrzymać odpowiednią wagę psa a także korzystnie wpływa na działanie układu oddechowego, skutecznie także zredukuje problem wzdęć i zaparć a także poprawi stan zębów i dziąseł. Główne enzymy to amylaza, lipaza oraz proteazy. Amylaza rozkłada skrobię a także skutecznie strawi skrobię w organizmie. Lipaza pomaga strawić tłuszcze natomiast proteaza strawi i rozkłada białko. Dolfos AmylaDol to najlepsze rozwiązanie na poprawne działanie układu trawiennego. Łatwo przyswajana a co najważniejsze bezpieczna dla psiego i kociego organizmu.

Właściwości i działanie
AmylaDol mini zawiera naturalne enzymy trawienne lipazę, amylazę i proteazy.
Preparat wspomaga czynność zewnątrzwydzielniczą trzustki, a przez to ułatwia 
procesy trawienia i wchłaniania tłuszczów, węglowodanów i białek.
Uzupełnia niedobór enzymów trzustkowych uwalniając je w dwunastnicy.
 
Wskazania
Zewnątrzwydzielnicza niewydolność trzustki.
Przewlekłe zapalenie trzustki.
Zaburzenia trawienia i wchłaniania.
 
Skład Dolfos AmylaDol mini
1k-Enzymy
Amylaza 13 400 j.Ph.Eur.
Lipaza 9 200 j.Ph.Eur.
Proteazy 960 j.Ph.Eur
 
Maltodekstryna, stearynian magnezu.
 
 
Składniki analityczne
Białko surowe 0,5%, Włókno surowe 0,2%, Oleje i tłuszcze surowe 0%, Popiół surowy 35,4%, Wapń 0%, Fosfor 0%, Sód 0%. 
 
Dawkowanie Dolfos AmylaDol
Koty i małe psy: 1 tabletka dziennie
psy średnie: 2 tabletki dziennie
psy duże: 3 tabletki dziennie.
 
Podawać przed posiłkiem.
Zalecany czas stosowania: od 3 do 12 tygodni, jednak w przypadku chronicznej niewydolności trzustki - przez całe życie zwierząt. Przed użyciem zaleca się konsultację z lekarzem weterynarii.
 
Opakowanie: 90 tabletek.